Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Magia Cmentarnej trwa !!!

• autor: mlodyyy_xD, 2012-05-12 16:45

Beskid Żegocina vs Ceramika Muchówka - 10:2

Pierwsz połowa meczu Beskid Żegocina vs Ceramika Muchówka była bardzo wyrównana, ale pierwszą bramkę zdobył Tyndel. Jednak po dobrze wykonanym rzucie wolnym Ceramika doprowadziła do remisu. Pierwsza połowa kończy się jednak naszym prowadzeniem 2:1, gdyż w 37 min. bramkę zdobył Kącki.

Druga połowa przywitała zawodników intensywnymi opadami deszczu i gradem bramek. W tej części meczu bardzo dobrze zagrała linia pomocy oraz zawodnicy ataku Beskidu, co chwilę wypracowując sobie doskonałe sytuacje do zdobycia goli. A bramki padały na zawołanie trafiali: Kącki, Kuska, Kępa, Tyndel, Potocki. Naszemu przeciwnikowi udało się zdobyć dwa gole z rzutów wolnych my zaś 10 razy trafiliśmy do bramki Ceramiki Muchówka